Згода на збір, обробку та передачу персональних даних

Користування цим сайтом здійснюється користувачем за попереднім ознайомленням та наданням згоди на виконання Правил користування сайтом, Політики конфіденційності та Правил обробки персональних даних. 

Факт використання сайту користувачем свідчить про ознайомлення ним з Правилами користування сайтом, Політикою конфіденційності та Правилами обробки персональних даних та надання повної згоди на їх виконання.

Адвокат (в розумінні цих Правил) – фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність у встановленому чинним законодавством порядку та погодилась надавати правову допомогу в рамках волонтерського руху Адвокати ЗСУ.

Користувачем сайту є особа, яка відвідує сайт, отримує інформацію з матеріалів сайту, використовує її у будь-який спосіб, звертається за допомогою форми зворотого зв’язку сайту для отримання правової допомоги.

Суб’єкт персональних даних – користувач сайту, фізична особа, яка внесла свої персональні дані та відправила їх за допомогою форми зворотного зв’язку сайту pravo-ua.com.

Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про користувача сайту, які він вніс та відправив за допомогою форми зворотного зв’язку сайту pravo-ua.com.

Форма зворотного зв’язку – контактна форма, яку користувач сайту заповнює на сайті pravo-ua.com для отримання правової допомоги в рамках та на умовах волонтерського руху Адвокати ЗСУ виключно після ознайомлення з Правилами користування сайтом, Політикою конфіденційності та Правилами обробки персональних даних. Заповнення та відправка форми зворотного зв’язку свідчить про надання згоди користувачем сайту на обробку його персональних даних з метою надання запитуваної ним правової допомоги в рамках волонтерського руху.

Персональні дані, внесені користувачем сайту у форму зворотного зв’язку, володільцем сайту не зберігаються. Всі дані направляються адміністратору волонтерського руху Адвокати ЗСУ на електрону адресу [email protected] для їх передачі безпосередньо адвокату. 

Персональні дані користувача сайту, вказані ним в формі зворотного зв’язку, передаються адвокату для зв’язку адвоката з користувачем щодо запиту про надання правової допомоги. При першому спілкуванні (листуванні) з адвокатом користувач має узгодити умови обробки та зберігання своїх персональних даних.

Персональні дані, вказані користувачем сайту при заповнені форми зворотного зв’язку, зберігаються у адвоката на умовах та на протязі строків, узгоджених між користувачем та адвокатом (або вказаних в договорі про надання правової (адвокатської) допомоги, укладеному між користувачем та адвокатом). Володілець сайту персональні дані користувача, вказані у формі зворотного зв’язку, не зберігає.

Користувач має право відкликати згоду на обробку персональних даних адвокатом на умовах, узгоджених між користувачем та адвокатом або вказаних в договорі про надання правової (адвокатської) допомоги, укладеному між користувачем та адвокатом.

Права користувача сайту як суб’єкта персональних даних:

 • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • на доступ до своїх персональних даних;
 • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 • відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.