Правила користування сайтом pravo-ua.com та авторські застереження

Користування цим сайтом здійснюється користувачем за попереднім ознайомленням та наданням згоди на виконання Правил користування сайтом (далі – Правила). Факт використання сайту свідчить про надання повної згоди користувачем на виконання Правил.

Правила діють з моменту їх публікації на сайті. Власник ресурсу має право вносити зміни до Правил, які набувають сили з моменту їх розміщення на сайті.

Режим доступу до всіх матеріалів сайту встановлюється власником сайту.

Користувачем сайту є особа, яка відвідує сайт, отримує інформацію з матеріалів сайту, використовує її у будь-який спосіб.

Всі матеріали, розміщені на сайті (консультації, статті, зразки документів, коментарі, повідомлення тощо), призначені для особистого некомерційного використання користувача та захищені авторським правом. 

Використання матеріалів сайту з комерційною ціллю можливе виключно за наявності письмової згоди власника авторських прав. Для отримання відповідної згоди користувачу необхідно звернутись за допомогою електронної пошти [email protected].

Цитування, згадування, передрук матеріалів сайту інтернет-виданнями може бути здійснене за умови згадки першоджерела та розміщення прямого та відкритого для індексації пошукових систем гіперпосилання на матеріал сайту не нижче першого абзацу і не більше ніж півтори тисячі друкованих знаків оригінального тексту. За потреби використання більшого обсягу тексту необхідно звернутись за допомогою електронної пошти [email protected] та отримати письмовий дозвіл власника авторських прав.

Цитування, згадування, передрук матеріалів сайту друкованими виданнями можливе за наявності письмової згоди власника авторських прав.

Матеріали, розміщені на сайті, можуть бути використані користувачем у власних особистих некомерційних цілях на власний ризик. Власник сайту не несе відповідальності за збитки, шкоду, упущену вигоду тощо, які виникли внаслідок використання чи неможливості використання сайту або інформації, опублікованої на ньому. Це застереження зроблене на підставі того, що кожен конкретний випадок є індивідуальним і потребує окремого опрацювання. А матеріали сайту носять загальний інформаційний характер і не є індивідуальною юридичною консультацією.

Матеріали, розміщені в розділі консультації, містять правову позицію та думку конкретного автора, які може не поділяти власник сайту.

Користування сайтом має відповідати вимогам чинного законодавства України та не порушувати законні права та інтереси власника сайту та інших користувачів. 

Користування Сайтом та отримання доступу до нього можливе лише за допомогою стандартних інструментів, таких як веб-браузер на комп’ютері або мобільному пристрої.

Матеріали сайту можуть містити посилання на інші сайти. Власник сайту не несе відповідальності за зміст та доступність сторонніх сайтів.  

В разі виявлення порушення авторських прав чи іншого занепокоєння щодо вмісту сайту, вмісту сайтів, на які посилаються матеріалу сайту, направляйте відповідне звернення на електронну адресу [email protected].

Правила користування сайтом застосовуються та тлумачаться відповідно до чинного законодавства України. Всі суперечки щодо них вирішуються шляхом переговорів або у судовому порядку.