одноразова грошова допомога

Спрощене позовне провадження усуває потребу в закритому судовому засіданні

Згідно з обставинами справи, військовослужбовець оскаржував невиплату йому військовою частиною протягом шести місяців додаткової винагороди у розмірі 100 000 грн за за безпосередню участь у забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України.

При цьому, чоловік заявив клопотання про розгляд справи у закритому судовому засіданні (щоб унеможливити розголошення таємної інформації).

Розглянувши подану заяву, суд зазначив, що дана справа буде розглянута за правилами спрощеного позовного провадження, тобто без виклику сторін для проведення судового засідання. Це в свою чергу унеможливлює будь-який витік інформації, що робить клопотання про розгляд справи у закритому судовому засіданні необґрунтованим.

Рішення з Єдиного державного реєстру судових рішень проаналізовано юристом Громадського центру правосуддя Романом Лихачовим

Детальніше: ухвала Донецького окружного адміністративного суду у справі No200/2669/23 від 19 червня 2023 року.

Адвокат

Роман Лихачов


Роман Лихачов

Адвокат. Захист у кримінальних провадженнях. Отримання всіх додаткових виплат при звільненні, пораненні, в тому числі в судовому порядку. Оскарження результатів ВЛК. Супровід процесу звільнення з військової служби. Збільшення пенсій для військових.