грошова допомога

З додаткової винагороди військових будуть стягувати аліменти

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 р. № 1263 внесено зміни до переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб.

Зокрема, зазначається, що розмір аліментів з військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених  відповідно до законів України військових формувань, Держспецзв’язку, Держприкордонслужби, поліцейських, осіб рядового і  начальницького складу органів і підрозділів внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань, БЕБ, служби цивільного захисту та Державної кримінально-виконавчої служби,  співробітників Служби судової охорони визначається з: 

  • усіх  видів грошового забезпечення, 
  • інших виплат, установлених законодавством, зокрема додаткової винагороди, яка виплачується на період воєнного стану, крім грошового забезпечення,  що не має постійного характеру, та інших випадків, передбачених законом.

            Під додатковою винагородою   розуміється виплата   у розмірі до 30 000 гривень пропорційно в розрахунку на місяць військовослужбовцям (у тому числі й строковикам) та 100 000 гривень військовослужбовцям, які  беруть безпосередню участь у бойових діях пропорційно до часу участі в бойових діях , передбачені Постановою Кабінету міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану»

Адвокат Роман Лихачов


Роман Лихачов

Адвокат. Захист у кримінальних провадженнях. Отримання всіх додаткових виплат при звільненні, пораненні, в тому числі в судовому порядку. Оскарження результатів ВЛК. Супровід процесу звільнення з військової служби. Збільшення пенсій для військових.