одноразова грошова допомога

190 000 грн для військовослужбовця під час перебування на лікуванні

Відповідно до обставин військовослужбовець звернувся до суду у зв’язку із тим, що військова частина не виплатила йому додаткову винагороду під час перебування на стаціонарному лікуванні через отримане поранення, пов’язане із захистом Батьківщини.

Розглянувши матеріали справи, суд зазначив, що додаткова винагорода в розмірі 100000 грн виплачується військовослужбовцям у зв’язку з пораненням, пов’язаним із захистом Батьківщини, перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я (у тому числі закордонних) з дня отримання такого поранення, включаючи час переміщення до лікарняного закладу (в тому числі з одного лікарняного закладу охорони здоров’я до іншого), або перебувають у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком (постановою) військово-лікарської (лікарсько-експертної) комісії.

У зв’язку із цим суд зобов’язав військову частину виплатити військовослужбовцю додаткову грошову винагороду з розрахунку 100000,00 грн. за час перебування на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Рішення з Єдиного державного реєстру судових рішень проаналізовано юристом Громадського центру правосуддя Романом Лихачовим

Детальніше: рішення Львівського окружного адміністративного суду у справі № 380/21378/23 від 26 грудня 2023 року


Роман Лихачов

Адвокат. Захист у кримінальних провадженнях. Отримання всіх додаткових виплат при звільненні, пораненні, в тому числі в судовому порядку. Оскарження результатів ВЛК. Супровід процесу звільнення з військової служби. Збільшення пенсій для військових.