грошова допомога

Безперервність лікування пораненого військовослужбовця: чи є обов’язковою умовою для отримання 100 000 грн?

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану” від 28 лютого 2022 р. № 168 військовослужбовцям виплачується додаткова грошова винагорода у розмірі до 100 000 грн. у зв’язку з пораненням (контузією, травмою, каліцтвом), пов’язаним із захистом Батьківщини при перебуванні на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я (у тому числі закордонних), включаючи час переміщення з одного лікарняного закладу охорони здоров’я до іншого, або перебувають у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком (постановою) військово-лікарської (лікарсько-експертної, медичної) комісії.

При цьому у разі повторного та кожного наступного перебування військовослужбовця на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я (у тому числі закордонних), за медичними показниками отриманого раніше поранення (контузії, травми, каліцтва), пов’язаного із захистом Батьківщини, виплата додаткової винагороди здійснюється в розмірі 100 000 гривень.

Важиво! Для виплати додаткової винагороди у розмірі 100 000 гривень у зв’язку з пораненням (контузією, травмою, каліцтвом), пов’язаним із захистом Батьківщини, на період дії воєнного стану немає обов’язкової умови щодо безперервного перебування на стаціонарному лікуванні.

Адвокат

Лихачов Роман


Роман Лихачов

Адвокат. Захист у кримінальних провадженнях. Отримання всіх додаткових виплат при звільненні, пораненні, в тому числі в судовому порядку. Оскарження результатів ВЛК. Супровід процесу звільнення з військової служби. Збільшення пенсій для військових.